İŞKUR Aracılığıyla 20 Çağrı Merkezi Elemanı Alımı

İŞKUR Aracılığıyla 20 Çağrı Merkezi Elemanı Alımı

Ebaren Call Center Yazılım Ve Teknoloji Ticaret Limited Şirketi 20 Çağrı Merkezi Elemanı alacağını duyurdu. Lise ve Lisans mezunu olma şartı! aranacak.

İŞKUR üzerinden ilana çıkan Ebaren Call Center Yazılım Ve Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, Türkiye genelinde büyük markaların telefon üzerinden satış işlemleri için part time çalışacak 20 Çağrı Merkezi Elemanı alacağını açıkladı.

İŞKUR Üzerinden Alınacak Çağrı Merkezi Eleman Alımı

Trabzon’da çalıştırılmak üzere telefon üzerinden satış işlemleri için part time çalışacak, en Az Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okullardan mezun 20 Kadın Çağrı Merkezi Elemanı alınacak.

İŞKUR İşçi Alım Şartları

Diksiyonu Düzgün
Takım çalışmasına uygun
Satış ve Pazarlama alanında Etkin

kur-il-mudurlugu.jpg

Başvuru Şekli ve Tarihi

İlana başvurmak isteyen adaylar başvurularını 22 Ocak 2022 tarihine kadar İŞKUR iş arayanlar kategorisinden Ebaren Call Center Yazılım Ve Teknoloji Ticaret Limited Şirketine başvurularını yapabileceklerdir.

Ayrıca, adaylar 0530 763 61 95 nolu telefondan bilgi alabilirler.

Çalışma Adresi Bilgisi

Adaylar Esentepe Mahallesi Özgür İş Merkezi No:145 Kat:2 D:4 Trabzon adresinde çalışacaklardır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum