İstanbul Üniversitesi 4/B Sözleşmeli 299 Personel Alımı İçin İlana Çıktı

İstanbul Üniversitesi 4/B Sözleşmeli 299 Personel Alımı İçin İlana Çıktı

İstanbul Üniversitesi çıktığı ilanla 299 sözleşmeli personel alımını 2020 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle yapacağını duyurdu. İstanbul Üniversitesi birçok farklı unvan alımın yapılacağını açıkladı. İşte detaylar.

İstanbul Üniversitesi yayımlanan ilana 150 DESTEK PERSONELİ (Temizlik Hizmetleri), 50 DESTEK PERSONELİ (Temizlik Hizmetleri), 15 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ, 50 BÜRO PERSONELİ, 1 BİYOLOG, 2 DİYETİSYEN, 2 FİZYOTERAPİST, 1 PSİKOLOG, 9 LABORANT, 3 RÖNTGEN TEKNİSYENİ, 1 SAĞLIK TEKNİKERİ (Patoloji Teknikeri), 5 SAĞLIK TEKNİKERİ (Tıbbi Görüntüleme Teknikeri ), 5 SAĞLIK TEKNİKERİ (Tıbbi Laboratuvar Teknikeri), 2 SAĞLIK TEKNİKERİ (Eczane Teknikeri), 2 SAĞLIK TEKNİKERİ (Elektronörofizyoloji Teknikeri) ve 1 SAĞLIK TEKNİKERİ (Diyaliz Teknikeri) pozisyonlarında olmak üzere 299 personel alımı yapılacağını açıkladı.

İstanbul Üniversitesi Başvurusunda Aranılan Şartlar

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek.

Başvuracak adayların 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmaları gerekmekte olup Lisans için 2020 KPSS-P3; Önlisans için 2020 KPSS-P93 ve Ortaöğretim için 2020 KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuracak adayların Son başvuru tarihi itibariyle (03.02.1992 ve sonrası doğumlu olanlar) 30 yaşını doldurmamış olması, 10/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşıması ve güncel Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartı bulunması gerekmektedir

stanbul-universitesi-personel-alimi.jpg

Kamu Personel Alımı Başvuru Tarihi Ve Şekli

Başvurular 20 Ocak -3 Şubat 2022 tarihleri arasında https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru adresinden online olarak yapılacaktır.

Başvuruların Değerlendirilmesi ve Sonuçları

Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde www.istanbul.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Kontenjan sayısının 5 katı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlar göreve başlatılmak için evrak teslimi yapmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlar puan sırasıyla çağırılacaktır.

Başvurular için istenilen belgeler

Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.istanbul.edu.tr adresinden takip edilmesi gerekmektedir. İlgililere yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.