Karadeniz Teknik Üniversitesi Personel Alım Başvuruları Başladı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Personel Alım Başvuruları Başladı

Karadeniz Teknik Üniversitesi farklı unvanlarda 21 personel alacağını duyurdu. İşe başvuracak adaylar için başvurular başladı. İlana dair merak edilenler haberimizde.

Karadeniz Teknik Üniversitesi yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın, ''Ortaöğretim" 2020 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP94); "Ön Lisans" 2020 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSS93)" ve “Lisans” 2020 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP3) puan türü esas alınmak suretiyle 21 kamu personel alımı yapacağını açıkladı.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Alınacak Meslek ve kontenjan sayıları

İlan kapsamında Üniversitenin açık bulunan pozisyonlar için 5 Hemşire, 3 Büro Personeli, 4 Destek Personeli, 4 Koruma ve güvenlik görevlisi ve 5 Teknisyen olmak üzere toplamda 21 sözleşmeli kamu personeli alımı gerçekleştirecek.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişiği bulunmamak.

Adaylar mezuniyetine göre; 2020 KPSS Lisans (B) grubu 2020 KPSS Önlisans (B) grubu ve 2020 KPSS Ortaöğretim (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

Sonuçlar; ilgili KPSS Puan türü sıralaması dikkate alınarak başvuru bitim tarihini takip eden 15 gün içerisinde sonuçlar ilan edilecektir.

karadeniz-teknik-universitesi.jpg

Müracaat İçin İstenen Belgeler

Mezuniyet belgesinin e-devletten alınmış barkodlu bir nüshası (e-devletten mezuniyet belgelerini temin edemeyenler mevcut mezuniyet belgesinin bir nüshasını ekleyebilirler.)

2020 (Ortaöğretim-Önlisans) / 2020 (Lisans) KPSS Sonuç Belgesinin barkodlu bir nüshası

Nüfus cüzdanı örneği

Son 6 ay içerisinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf (Başvuru işlemleri sırasında bilgisayar ortamında başvuru dilekçesine eklenecektir).

Sertifika istenilen unvanlarda; söz konusu belgeler ilgililerin görev yapmış olduğu kurumdan alınacak olup belge başvuru işlemleri sırasında modüle yüklenecek ve ilgilinin yerleşmesi halinde belgenin aslı kurumumuza ibraz edilmek zorundadır.

Sözleşmeli Personel Alımı İlan Metni İçin Tıklayınız.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar 30 Mart 2022 ile 13 Nisan 2022 tarihleri arasında https://online.ktu.edu.tr/ adresinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Başvuruda Bulunmak İçin Tıklayınız.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.