Kargo Şirketi 6000 TL Maaşla 10 Personel Alımı Gerçekleştiriyor

Kargo Şirketi 6000 TL Maaşla 10 Personel Alımı Gerçekleştiriyor

Asilkar Hızlı Kargo Taşımacılık Ticaret Anonim Şirketi yaptığı ilan ile 10 personel Alacak. Adaylarda en az İlkokul mezunu olma şartı aranmakta. Detaylar haberimizde.

İŞKUR üzerinden ilana çıkan Asilkar Hızlı Kargo Taşımacılık Ticaret Anonim Şirketi, Depoya gelen araçların boşaltılması ve kargo paketlerinin barkodlandırılması işlerinde görevlendirilecek personeller alacağını duyurdu.

Asilkar Hızlı Kargo

Yapılan ilan doğrultusunda İstanbul Bayrampaşada bulunan aktarma merkezinde kargoları sevk işlemleri yapabilecek, Kargo kabul süreçlerinin yürütülmesi, Barkodlandırılmaları yapılan kargoların sevkiyata hazırlanması ve hazırlanan kargoların sevk için gelen araçlara yüklenmesi işlerini yürütebilecek 10 personel alımı yapılacak.

Asilkar Hızlı Kargo Personeline Verilecek Ücret Ve Olanaklar

İşe başlayacak adaylara Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği ve Prim verilecektir. Ayrıca, personele 4950 TL ile 6000 TL arası net maaş verilecektir.

kur-is-ilanlari.jpg

İŞKUR Üzerinden Alınacak Personellerde Aranan Nitelikler

Dikkatli ve düzenli çalışabilecek,
İş takibi güçlü ve sorumluluk alabilen,
Gelişime ve yeniliğe açık,
Ekip çalışmasına yatkın,
Vardiyalı çalışabilecek,
İnsan İlişkileri kuvvetli,

Başvuru Şekli ve Tarihi

İlana başvurmak isteyen adaylar başvurularını 09 Şubat 2022 tarihine kadar İŞKUR iş arayanlar kategorisinden Asilkar Hızlı Kargo Taşımacılık Ticaret Anonim Şirketine başvurularını yapabileceklerdir.

Ayrıca, adaylar 0537 397 62 27 nolu telefondan bilgi alabilirler.

Çalışma Adresi Bilgisi

Adaylar Bayrampaşa Şube: Altıntepsi Mahallesi Çiftlik Caddesi No:51 Bayrampaşa İstanbul adresinde çalışacaklardır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.