Kayseri Büyükşehir Belediyesi 11 Kamu Personel Alımı (KPSS Şartsız) Yapıyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 11 Kamu Personel Alımı (KPSS Şartsız) Yapıyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi yayımladığı ilan ile 11 personel alımı yapacağını açıkladı. Kamu personel alımını farklı unvanlarda yapıyor. Kayseri Spor Etkinlikleri Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 11 personel alıyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İŞKUR’da çıktığı ilanla 1 Masa Tenisi Eğitmeni, 1 Badminton Eğitmeni, 2 Kondisyoner, 2 Fizyoterapist / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Personeli, 3 Diyetisyen, 1 Yüzme Eğitmeni (Kadın) ve 1 Kayak Eğitmeni (Erkek) olmak üzere toplamda 11 personel alımı yapıyor. Personel alımında koşullar neler aşağıda belirtilmiştir.

Personel Alımı Genel Müracaat Koşulları Neler
Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.
Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.
20-35 yaşları arasında olmak.
Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
Herhangi suçlardan mahkum olmamak.
Başvuru tarihi itibariyle Kayseri de ikamet ediyor olmak.
Kısıtlı ve Vesayet altında olmamak.
Hafta sonu ve akşam mesailerinde çalışmaya engel durumu olmamak.
İlgili bölüm mezunu olmak.

kayseride-personel-alimi-yapiliyor.jpg

Kayseri Spor Etkinlikleri Personel Alımı Başvuruları İçin Gerekli Belgeler Nelerdir

Başvurular şahsen yapılacaktır. Detaylı CV - Spor A.Ş. Kadir Has Stadyumu İdari Ofisler İK Müdürlüğüne 1 resim ile birlikte teslim edilecektir. Sadece başvuru tarihi ve saatinde yapılacak müracaatlar değerlendirmeye alınacaktır.

Spor Etkinlikleri Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Başvuru Tarihi Nedir

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar 16-18 Aralık 2021 tarihleri arasında 16-17 Aralık 2021 (Saat: 08:30 - 17:00 arası) 18 Aralık 2021 (Saat: 08:30 - 12:00 arası) başvuruda bulunabileceklerdir. Başvurular şahsen yapılacaktır.

Mülakat Bilgileri Ve Alınan Personellerin Çalışma Şartları

Başvuruda bulunan adaylar arasından uygun görülen adaylara görüşme ve mülakat bilgileri SMS ile bildirilecektir. Mülakat sonunda alınan personellerin çalışma adresi; Spor Etkinlikleri Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tesisler olup çalışma saatleri 08.00 - 17.00 - 22:00 (çift vardiya) şeklinde olacaktır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.