Kültür ve Turizm Bakanlığı 2 Sözleşmeli Personel Alıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı 2 Sözleşmeli Personel Alıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı 2 Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacak. Başvuru tarihi ve başvuruda aranılan nitelikler ve daha fazlası haberimizde.

Kültür ve Turizm Bakanlığı çıktığı duyuru ile 2 Sözleşmeli Personel alacağını duyurdu. Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 15 Kasım 2021 ile 3 Aralık 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli

Başvurular elektronik ortamda e-Devlet – Kültür ve Turizm Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısıhttps://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı

Alımı gerçekleştirilecek olan 2 Sözleşmeli Bilişim Personeli Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere Bakanlıkça gerçekleştirilecek sözlü ve uygulamalı sınav başarı sırasına göre yerleştirme gerçekleştirilecek.

kultur-ve-turizm-bakanligi-personel-alimi.jpg

İstenilen Belgeler

  • Fotoğraflı iş tecrübesini gösterir detaylı özgeçmiş, (Adayın kısa özgeçmişi e-Devlet üzerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım hizmetinden yapılan başvuru esnasında yüklenecektir.)
  • SGK Hizmet Dökümü (e-Devlet SGK Tescil ve Hizmet Dökümü sayfasından barkotlu belge, yapılan başvuru esnasında yüklenecektir.)

Sınav Yeri ve Tarihi

Adaylar sözlü ve uygulamalı sınav yeri ve tarihi bilgilerine 21 Aralık 2021 tarihinden itibaren Kariyer Kapısı üzerinden erişebilecektir. Söz konusu ilân, sözlü/uygulamalı sınav tarihinden en az yedi gün önce yapılacaktır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 2 Sözleşmeli Personel Alım Metni İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.