Muş Alparslan Üniversitesi 50 Sözleşmeli (Sınavsız) Personel Alımı Yapacak

Muş Alparslan Üniversitesi 50 Sözleşmeli (Sınavsız) Personel Alımı Yapacak

Muş Alparslan Üniversitesi yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın toplam 50 sözleşmeli personel alacaktır. Kamu personel alımını KPSS puan sıralaması esas alınmak suretiyle yapacağını duyurdu.

Muş Alparslan Üniversitesi yayımladığı ilan ile 2 Büro Personeli (Memur), 2 Büro Personeli (Sekreter), 15 Destek Personeli (Temizlik), 2 Destek Personeli (Kaloriferci), 7 Destek Personeli (Basit Bakım), 2 Destek Personeli (Şoför), 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 20 Koruma ve Güvenlik Görevlisi unvanlarında olmak üzere 50 sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirdi.

Muş Alparslan Üniversitesi Personel Alımı Şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan şartları taşıyor olmak.

7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
Görevini yapmasına engel hastalığı bulunmamak.

2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak, lisans düzeyi için KPSSP3, ön lisans düzeyi için KPSSP93 ve ortaöğretim düzeyi için KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Adayların KPSS puanının, başvurduğu ilanın KPSS puan türüne uygun olması gerekmektedir.

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecektir.

mus-alparslan-universitesi.jpg

Başvuruda İstenilen Belgeler Nelerdir

Başvuru Formu Üniversitenin internet sayfasından temin edilecektir. (Fotoğraflı ve imzalı), (Adaylar başvuracağı unvanı belirtmek zorundadır.)

Nüfus cüzdanı/TC kimlik kartı fotokopisi.

Diploma fotokopisi veya Mezuniyet Belgesi (e-Devlet çıktısı kabul edilecek olup, sorgulama kodu net ve okunur olmalıdır.)

2020 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi. (Sorgulama kodu net ve okunur olmalıdır.)

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. (Askerlik Durum Belgesi e-Devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir.)

Adli Sicil Kaydı. (e-Devletten resmi kurum / memuriyet seçeneği kullanılmalı.)

Başvurulan unvanda isteniyor ise, iş tecrübesini gösterir onaylı belge/ katılım belgesi/sertifika.

Detaylı Hizmet Dökümü.

Başvuru Şekli Ve Başvuru Tarihi

Adaylar başvurularını 05-19 Ocak 2022 tarihleri arasında Muş Alparslan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına ŞAHSEN yapacaklardır. Posta, fax veya internet üzerinden yapılacak başvurular işleme alınmayacaktır.

Başvuruların Değerlendirilmesi Ve Sonuçları

2020 KPSS (B) KPSS (P3), KPSS (P93), KPSS (P94) grubu puan sıralamasına (KPSS puanlarının eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan, mezuniyet tarihlerinin de eşit olması halinde doğum tarihi büyük olan adaya öncelik tanınır.) göre hak kazanan adayın ismi başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 15 iş günü içerisinde www.alparslan.edu.tr adresinden ilan edilecektir. İlan edilen kadronun 3 katı kadar yedek aday belirlenecektir.
Sözleşme yapmaya hak kazanan adaylar için, sonuçların ilan edilmesinden sonra istenecek belgeler, başvuru zamanı, evrakların teslim edilme şekli ve diğer şartlar Üniversitemiz www.alparslan.edu.tr adresinden ayrıca ilan edilecektir.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.