Orman Genel Müdürlüğü 47 Personel Alımı Başvurularında Son 3 Gün

Orman Genel Müdürlüğü 47 Personel Alımı Başvurularında Son 3 Gün

Orman Genel Müdürlüğü alacağı 47 Sözleşmeli Personel başvuruları başladı. Başvurularını halen yapmayan adaylar için son 3 gün.

Orman Genel Müdürlüğü daha önce yapmış olduğu ilanda 47 sözleşmeli personel alacağını açıklamıştı. Başvuruları başlayan alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların 20 Ekim 2021 tarihine kadar işlemlerini http://isealim.ogm.gov.tr adresi üzerinden yapmaları gerekmekte.

Peki, Adaylardan Hangi Şartlar Aranmakta?

  • 2020 yılı KPSS (B) grubu olmak üzere KPSSP3, KPSSP93, KPSSP94 puan türünden en az 70 puan almış olmak,
  • Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olanlardan Destek Personeli (Şoför) pozisyonuna başvuranlar için en az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Orman Genel Müdürlüğü Hangi Statüde Personel Alacaktı?

Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü alacağı 47 personeli taşra birimlerinde görevlendirmek üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel olarak atayacak.

OGM Personel Yerleştirme Sonuçları

Alınacak 47 sözleşmeli personel yerleştirme sonuçlarını 27 Ekim 2021 tarihine kadar http://isealim.ogm.gov.tr internet adresinde duyurulacaktır.

2021 Yılı 47 Adet Sözleşmeli Personel Alım İlanı EK-1 ve Ek-2 Form İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.