Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi 50 Personel Alıyor

Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi 50 Personel Alıyor

Hemşire, Destek Personeli Hasta Bakımı ve Temizliğinde görev yapacak Hastane Hizmetlisi (Hastabakıcı) ve Diğer Sağlık Personeli alımları yapılacak.

Bursa Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesine 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle “Açıktan Alım” yapılarak 3 farklı unvanda toplam 50 kamu personeli alımı gerçekleşecek.

Uludağ Üniversitesi SUAM Hastanesi Personel Alımı

Bursa Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi (SUAM) 36 Hemşire, 13 Destek Personeli Hasta Bakımı ve Temizliğinde görev yapacak Hastane Hizmetlisi (Hastabakıcı) ve 1 Diğer Sağlık Personeli alımları olmak üzere 50 personel alımı yapılacak.

Uludağ Üniversitesi Personel Alım Şartları

  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, tecilli veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı alıyor olmamak.
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ile gece nöbeti tutmasına ve vardiyalı çalışmasına engel olabilecek durumu bulunmadığını tam teşekküllü bir sağlık kuruluşundan alınacak sağlık raporu ile belgelendirmek. (Atamaya hak kazanma durumunda adaylardan sağlık raporu istenecektir.)
  • Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda 4/B’li olarak çalışıyor olmamak.
  • Başvuru bitim tarihi itibariyle tüm pozisyonlar için 30 (otuz) yaşından gün almamış olmak.

suam-hastanesi.jpg

Başvuru Tarihi ve Şekli
Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 06-20 Aralık 2021 tarihleri arasında Bursa Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi (http//personelalimi.uludag.edu.tr) adresinden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuruların Sonuçlandırılması

Başvurularını gerçekleştiren adayların sıralaması 2020 KPSS (B) grubu puanlarına göre belirlenecektir. Sözleşme yapmaya hak kazanan adayların isim listesi Bursa Uludağ
Üniversitesi web sayfası (www.uludag.edu.tr) adresinde ilan edilecektir.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.