Şeyh Edebali Üniversitesi 22 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Şeyh Edebali Üniversitesi 22 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Şeyh Edebali Üniversitesi birçok meslekten alım yapacağını açıkladı. Alınacak personeller arasında herhangi bir sınav yapılmayacak. Alıma dair tüm detaylar haberimizde.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi yapmış olduğu duyuru ile personel alımı yapacak. İlanda belirtilen meslek guruplarına bakıldığında, 9 Büro Personeli, 9 Destek Personeli (Temizlik) ve 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi olmak üzere toplam 22 Sözleşmeli Personel Alımı yapılacak.

Başvuracak Adaylarda Aranacak Şartlar

 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Askerlikle ilgisi bulunmamak,
 • 53’üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
 • Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS P3 puanı, Önlisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS P93 puanı, Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS P94 puanı esas alınacaktır,
 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
 • Adaylar, ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilirler. Birden fazla pozisyona başvuru yapan adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır.
 • Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamaz.

eyh-edebali-universitesi.jpg

Ön Başvuruda İstenilen Belgeler

 1. Müracaat formu (www.bilecik.edu.tr adresinden temin edilecektir. İlan numarası ve başvurulan unvan belirtilmek zorundadır.)
 2. 2020 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi,
 3. Mezuniyet Belgesi, (e-devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir.)
 4. Nüfus Cüzdanı fotokopisi ön yüzü, (Net ve okunur olmalıdır.)
 5. 04 No.lu İlan için Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS), Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı (ÜDS), YÖKDİL veya eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir sınavın sonuç belgesi.
 6. 07 ve 08 No.lu İlanlar için son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresinin dolmasına en az 3 ay kalmış özel güvenlik görevlisi kimlik kartı ve sağlık kuruluşlarından alınacak boy uzunluğunu gösterir onaylı belge.
 7. “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” uyarınca hazırlanan “Sözleşmeli Personel Adayı Açık Rıza Metni” ve “Sözleşmeli Personel Adayı Aydınlatma Metni”
 8. Özel şartlarda istenen diğer belgeler( Barkodlu SGK Hizm

Başvuru Tarihi ve Şekli

Adaylar başvurularını 16-30 Mart 2022 tarihleri arasında başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte başvurular şahsen Üniversitenin Yazı İşleri ve Belge Yönetimi Şube Müdürlüğüne yapılacaktır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.