Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü 49 Personel Alımı

Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü 49 Personel Alımı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi yaptığı ilan ile farklı mesleklerde toplam 49 personel alacağını duyurdu. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan şartlar, başvuru tarihi ve daha fazlası haberimizde.

Şanlıurfa Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü yaptığı duyuruyla Büro Personeli, Destek Personeli (Temizlik), Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve Teknisyen alacağını açıkladı.

İlana başvurmak isteyen adaylar başvurularını 27 Ekim -12 Kasım 2021 tarihleri arasında www.bilecik.edu.tr den ilan tarihi itibarıyla temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte başvurular şahsen veya posta yolu ile Üniversitenin Yazı İşleri ve Belge Yönetimi Şube Müdürlüğüne yapılacak olup İnternet aracılığı (e-posta vb.) ile yapılan başvuru kabul edilmeyecektir.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Personel Alımı

Alımı gerçekleşecek olan 15 Büro Personeli, 23 Destek Personeli (Temizlik), 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 1 Teknisyen Yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle sözleşmeli kadroyla işe alınacaktır.

bilecik-seyh-edebali-universitesi-sozlesmeli-isci-alimi.jpg

Başvuruda İstenilen Belgeler

  • Müracaat formu (www.bilecik.edu.tr adresinden temin edilecektir. İlan numarası ve unvanı belirtilmek zorundadır)
  • 2020 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi,
  • Mezuniyet Belgesi, (e-Devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir.)
  • Nüfus Cüzdanı fotokopisi ön yüzü, (Net ve okunur olmalıdır.)
  • 07 No.lu İlan için Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS), Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı (ÜDS), YÖKDİL veya eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir sınavın sonuç belgesi.
  • Özel şartlarda istenen diğer belgeler (Barkodlu SGK Hizmet Dökümü, Sertifika vs.) Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak olup, yerleştirme işlemi yapılmış olsa dahi iptal edilecek, kurumumuzca kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Unvanlara Göre Verilecek Azami Aylık Brüt Ücret Rakamları

  • Alınacak 15 Büro Personeline aylık ödenecek Azami Aylık Brüt Ücreti: 4.039,38TL
  • Alınacak 23 Destek Personeline (Temizlik) ödenecek Azami Aylık Brüt Ücreti: 3.788,21 TL
  • Alınacak 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisine ödenecek Azami Aylık Brüt Ücreti: 4.523,28TL
  • Alınacak 1 Teknisyene ödenecek Azami Aylık Brüt Ücreti: 4.244,58TL

Başvuruların Değerlendirilmesi ve Sonuçlanması

Başvuru sonunda yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmayacaktır. 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak belirlenecek olan sözleşme yapmaya hak kazanan adayların isim listesi ile işe başlamaları için gerekli belgeler ve bu belgelerin teslim edileceği yer ve zaman, başvuru bitim tarihi itibarıyla en geç 10 (on) iş günü içerisinde Üniversitemizin web sayfasında ilan edilecektir.

Değerlendirmeler, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2’nci maddesi uyarınca oluşturulan komisyon tarafından KPSS puan sıralamasına göre yapılacak olup, adayların KPSS puanlarının eşit olması durumunda mezuniyet tarihi önce olan, bunun da aynı olması halinde doğum tarihi büyük olan adaya öncelik tanınacaktır.

Asıl olarak atanmaya hak kazanan adayların başvuru yapmadığı, feragat ettiği veya adayların şartlarını taşımadığının tespit edilmesi halinde ilan edilen yedek adaylardan (ilan edilen kadro sayısı kadar yedek aday belirlenecek olup) başarı sırasına göre çağrılarak atama yapılacaktır.

Yedek olarak atanmaya hak kazanan adaylar, asıl adayların taşıdığı şartları taşımalıdır. İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri geçerlidir.


Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.