Soloschutz Global Servıces Şirketi 15 Güvenlik Görevlisi Alıyor

Soloschutz Global Servıces Şirketi 15 Güvenlik Görevlisi Alıyor

Soloschutz Global Servıces Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi yaptığı ilan ile 15 Güvenlik Görevlisi Alacak. Adaylarda Lise ve Dengi okul mezunu olma şartı aranacak.

İŞKUR üzerinden ilana çıkan Ülker Soloschutz Global Servıces Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi, kendi projelerinde görevlendirmek üzere Özel güvenlik kimlik kartına sahip tam zamanlı 15 özel güvenlik görevlisi alacağını duyurdu.

Özel Güvenlik Görevlisi Alım Şartları

5188 Numaralı Kanun Dahilinde,

Özel Güvenlik Sertifikasına Sahip,

Diksiyonu Düzgün olan,

İletişimi Kuvvetli olan,

Takım Çalışmasına Ve Vardiyalı Çalışma Düzenine Uyum Sağlayabilecek,

En Az Lise Mezunu,

25-45 Yaş Aralığında olmak.

kur-guvenlikci-alimi.jpg

Başvuru Şekli ve Tarihi

İlana başvurmak isteyen adaylar başvurularını 13 Ocak 2022 tarihine kadar İŞKUR iş arayanlar kategorisinden Soloschutz Global Servıces Yönetim Hizmetleri Limited Şirketine başvurularını yapabileceklerdir.

Ayrıca, adaylar 0561 616 47 76 nolu telefondan bilgi alabilirler.

Çalışma Adresi Bilgisi

Adaylar Bağlar Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi No:15 Canel Plaza Güneşli Bağcılar İstanbul adresinde çalışacaklardır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum