Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı (SGK) Personel Alım Tercihlerinde Yarın Son Gün

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı (SGK) Personel Alım Tercihlerinde Yarın Son Gün

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığının KPSS-2022/6 sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme yapmak için adaylardan tercih alınma süresi doluyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığının sözleşmeli pozisyonlarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında istihdam edilmek üzere yerleştirme yapılacak. Tercihlerini halen yapmayan adaylar için süre doluyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Personel Tercihlerinin Alınması

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığının sözleşmeli pozisyonlarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında personel alımı için KPSS-2022/6 Tercih Kılavuzu ÖSYM tarafından duyurulmuştu.

SGK Personel Alım Tercih Alma Tarihleri

ÖSYM aday tercihlerini 18 Mart 2022 tarihinde yayımlamıştı. Tercihlerini halen yapmayan adaylar tercih işlemlerini 24 Mart 2022 tarihi saat 23.59'a kadar yapmaları gerekmekte.

sosyal-guvenlik-kurumu-baskanligi-personel-alimi.jpg

Adaylar Tercih İşlemlerini Nereye Yapacaklar?

Tercih işlemleri, KPSS-2022/6 Tercih Kılavuzu kurallarına göre, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numarası ve aday şifresi kullanılarak bireysel olarak yapılacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı KPSS 2022/6 Tercih Kılavuzu

Ortaöğretim Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Pozisyonlar İçin Tıklayınız.
Ön Lisans Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Pozisyonlar İçin Tıklayınız.
Sözleşmeli Personel Pozisyonları İçin Aranan Nitelikler İçin Tıklayınız.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.