Türkiye Belediyeler Birliği Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanları

Türkiye Belediyeler Birliği Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanları

Türkiye Belediyeler Birliği yayınlanan duyuru ile bünyesinde istihdam etmek üzere 4 Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı alacak. Başvuru tarihleri, şartları ve diğer detaylar haberimizin devamında.

Türkiye Belediyeler Birliği 4 Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı alımı için ilana çıktı. Belediyeler Birliği merkezinde çalışmak üzere alınacak personellerde iş deneyim şartı aranacak. Alım sözlü ya da yazılı sınav sonucuna göre yapılacak.

Başvuru Şartları

İl Özel İdareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4 .maddesinde yer alan şartları taşımak,

Fakültelerin 4 yıllık Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ile Endüstri Mühendisliği bölümlerinden veya bunların dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği YÖK tarafından kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun ya da bunlara denkliği YÖK tarafından kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

Tercihen Bilgi İşlem birimlerinde Yazılım Uzmanı, Veri Tabanı Uzmanı, ETL Uzmanı, Veri Uzmanı, Veri Ambarı Uzmanı, Raporlama Uzmanı, İş Zekası Uzmanı pozisyonlarından birinde çalışmış olmak,

turkiye-belediyeler-birligi-memur-alimi.jpg

Verinin kaynak sistemden hedef sisteme transferini gerçekleştirebiliyor olmak,
Veri transferi sürecinde jobların oluşturulması, joblarda oluşabilecek problemlerin çözülmesi, aktarım performansını artıracak gelişmelerin yapılması konularında bilgi ve deneyim sahibi olmak,

SQL scripting ve SQL optimizasyon konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak,
İlişkisel veri tabanları (DB2, Oracle, MS SQL, Postgre SQL, My SQL vb.) hakkında deneyimli olmak,

Veri tabanı nesnelerinin (Table, Data, Type,Constraints, Default, Rule Index, View, Stored Procedure, Trigger) işlevi kullanımı konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak,

Veri aktarım işlemleriyle ilgili tasarım ve planlama yapabiliyor olmak,

Belgeleme ve düzenli raporlamaya önem veren,

Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak,

Yurt içi ve yurt dışına seyahat etmesinde herhangi bir sakınca bulunmamak,

Şartları sağlayan adaylardan ihtiyaç duyulan personel sayısının on katı aday yazılı veya sözlü sınava katılmaya hak kazanacak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Diploma veya Mezuniyet Belgesi,
Özgeçmiş.

Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Tunus Caddesi No:12 Kavaklıdere adresinde 09.00-18.00 mesai saatlerine göre çalışacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 28 Ocak-18 Şubat 2022 Cuma günü mesai bitimine kadar yapılacak olup, adaylar başvurularını www.tbb.gov.tr adresindeki Duyurular kısmında yer alan Başvuru Formunu doldurarak yapacak.

Mülakat Hakkında

Mülakatlar Tunus Caddesi No:12 Kavaklıdere adresinde yapılacak olup, şartları sağlayan adaylara mülakat tarihi ve saati ile ilgili bilgi daha sonra verilecek.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.