Üniversite Birçok Farklı Unvanlarda 38 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Bugün Başladı

Üniversite Birçok Farklı Unvanlarda 38 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Bugün Başladı

Alparslan Türkeş Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli personel alımı yapmak için ilana çıktı. Personel alımı birçok farklı unvanlarda yapılacaktır. KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle alım gerçekleştirilecektir.

Adana Alparslan Türkeş Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü çıktığı ilan ile 38 sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Başvuru şartları ve başvuru tarihi tüm detaylar.

Hangi Unvanlarda Alım Yapılıyor?

5 Büro Personeli, 3 Destek Personeli (Temizlik, Basit bakım ve onarım, dağıtım ve taşıma), 5 Destek Personeli (Bahçe bakımı ve düzenlenmesi), 2 Hemşire, 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 5 Tekniker, 6 Teknisyen, 1 Psikolog ve 1 Sosyal Çalışmacı pozisyonlarında alım yapılacaktır.

Kamu Personel Alımında Genel Şartlar

Türk Vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Herhangi suçlardan mahkum olmamak,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya askerlik yükümlülüğü bulunmamak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

Başvuracak adaylardan Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS (P3) puanı, Ön lisans mezunları için 2020 KPSS(B) grubu KPSS (P93) puanı ve Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS (P94) puan türlerinden en az 60 ve üzeri puan almak.

Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamazlar.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

alparslan-turkes-bilim-ve-teknoloji-universitesi-rektorlugu-personel-alimi.jpg

Sözleşmeli Personel Alımında İstenilen Belgeler

Fotoğraflı Başvuru Formu (Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının web adresinde ilan edilecek olan Başvuru Formu bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulacaktır)

2020 KPSS (B) Sınav Sonuç Belgesi (Sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir.)

Mezuniyet Belgesi (Diploma ön ve arka yüzü fotokopisi veya e-Devletten alınan kare kodlu çıktısı kabul edilir)

Askerlik Durum Belgesi (e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilir.)

Adli Sicil Belgesi (e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilir.)

Nüfus Cüzdanı / T.C. Kimlik Kartı fotokopisi

Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuracak adaylardan özel güvenlik kimlik kartının aslı veya aslı gibidir onaylı fotokopisi. (Özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.) (Özel güvenlik kimlik kartının belge teslim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerlilik süresi olmak.)

Alanında çalışma şartı istenilen pozisyonlar için meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümü. (EDevlet SGK Tescil ve Hizmet Dökümü sayfasından alınan barkodlu belge)

Yerleşmeye hak kazanan adaylardan, daha sonra evraklarının aslının ibrazı istenecektir.

Başvurularının Değerlendirilmesi Ve Sonuçları

Başvuru sonunda 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak sözleşme yapmaya hak kazananların isim listesi, işe başlamaları için gerekli belgeler ile teslim edilecek yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 15 (on beş) iş günü içerisinde http://www.atu.edu.tr/ adresinden ilan edilecektir.

Belirtilen kadro sayısının 1 (bir) katı kadar yedek aday belirlenecektir.

Üniversite Başvuru Tarihi Ve Şekli

Adaylar 08-22 Mart 2022 tarihleri arasında istenilen belgeler ile birlikte Üniversiteni Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen veya Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Balcalı Mah. Çatalan Cad. No:201/1 01250 Sarıçam / ADANA adresine posta ile müracaat etmeleri gerekmektedir.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.