Uşak Üniversitesi 12 Kamu Personel Alımı Yapacak

Uşak Üniversitesi 12 Kamu Personel Alımı Yapacak

Uşak Üniversitesi tarafından duyurulan ilan kapsamında 12 Sözleşmeli Personel alımı gerçekleştirilecek. 4 farklı unvanda alınacak personel için aranan tüm şartlar haberimizde.

Uşak Üniversitesi Rektörlüğü yayınlamış olduğu ilan kapsamında açık bulunan pozisyonlar için 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olma şartı aranacaktır. Alım kapsamında, 4 Büro Personeli, 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Teknisyen ve 5 Destek Personeli (Temizlik) olmak üzere toplam 12 kamu personeli alınacağını açıkladı.

Büro Personeli İçin Aranan Nitelikler

Yükseköğretim Kurumlarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Çocuk Gelişimi, İnsan Kaynakları Yönetimi veya Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak.

Yükseköğretim Kurumlarının Adalet Bölümü, Hukuk, Büro Yönetimi ve Sekreterliği, Sosyal Güvenlik ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak.

Yükseköğretim Kurumlarının Sosyal Hizmetler ön lisans programı mezunu olmak.

İşaret dili, Beden dili ve etkili İletişim sanatı sertifikasına sahip olmak.

2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak.

usak-universitesi.jpg

Koruma ve Güvenlik Görevlisi İçin Aranan Nitelikler

Üniversitemiz tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel bir durumu olmamak.

Yükseköğretim Kurumlarının herhangi bir ön lisans programından mezun olmak.

01 Ocak 1991 ve sonraki doğumlular başvurabilecektir.

Başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevini yapmış olmak.

170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması.

Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olmak ve belgelendirmek.

2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak.

Teknisyen İçin Aranan Nitelikler

Yükseköğretim Kurumlarının Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Tasarımı ve Kodlama, Bilgisayar Donanımı ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak.

2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak.

Destek Personeli (Temizlik) İçin Aranan Nitelikler

Ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olmak. Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek durumu bulunmamak.

2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak.

Kamu Personel Alımında İstenen Belgeler

İş tecrübesi şartı bulunan Unvanlar için “Diğer Belgeleriniz” sekmesi altında bulunan belgeler alanından kurum ve meslek unvanlarını gösterir barkodlu SGK Hizmet Dökümü belgelerini yüklemeleri gerekmektedir.

Sertifika / Belge istenen Unvanlar için “Diğer Belgeleriniz” sekmesi altında bulunan belgeler alanından aranılan belgelerini ilgili doküman alanına mutlaka yüklemeleri gerekmektedir.
Yurt dışındaki veya yurt içindeki öğretim kurumlarından mezun olup bu ilanda aranılan öğrenim durumuna ilişkin denkliği olan adayların denklik gösterir belgelerini Kariyer Kapısına yapılan başvurusu sırasında “Diğer Belgeleriniz” sekmesi altında bulunan “Denklik Belgesi” alanına ilgili dokümanı mutlaka yüklemeleri gerekmektedir.

Başvuru Tarihi ve Başvuru Şekli

Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 28 Aralık 2021 ile 11 Ocak 2022 tarihleri arasında e-Devlet Kapısı üzerinden “Uşak Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden işlemlerini tamamlayabilirler.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.