Yükseköğretim Kalite Kurulu 5 Sözleşmeli Personel Alıyor

Yükseköğretim Kalite Kurulu 5 Sözleşmeli Personel Alıyor

Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanlığı Bilgisayar Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Diğer Teknik Hizmet Personeli ve Büro Personeli olmak üzere toplam 5 sözleşmeli personel alacak.

Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanlığı Lisans ve Ön Lisans mezunu sözleşmeli personel alacak. Adaylar başvurularını 10 Eylül 2021 tarihine kadar e-devlet üzerinde YÖKAK-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden gerçekleştirebileceklerdir.

YERLEŞTİRME YAPILACAK UNVANLAR VE ARANAN ŞARTLAR

  • Bilgisayar Mühendisi: Başvuracak adaylar Yükseköğretim kurumlarının Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Lisans mezunu ve KPSS P3 (En Az 75 Puan) almış olmaları gerekmekte.
  • Endüstri Mühendisi: Başvuracak adaylar Yükseköğretim kurumlarının Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Lisans mezunu ve KPSS P3 (En Az 75 Puan) almış olmaları gerekmekte.
  • Diğer Teknik Hizmet Personeli: Başvuracak adaylar Yükseköğretim kurumlarının İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak, Lisans mezunu ve KPSS P3 (En Az 75 Puan) almış olmaları gerekmekte.
  • Büro Personeli: Başvuracak adaylar Yükseköğretim kurumlarının Hukuk, İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak, Lisans mezunu ve KPSS P3 (En Az 75 Puan) almış olmaları gerekmekte.
  • Büro Personeli: Başvuracak adaylar Yükseköğretim kurumlarının Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, İnsan Kaynakları Yönetimi ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak, Ön Lisans mezunu ve KPSS 93 (En Az 75 Puan) almış olmaları gerekmekte.


Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.